Darıca’da çifte bayram!

  • 2014-04-21 12:31:41 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca’da çifte bayram!

Darıca Belediyesi ile Darıca İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Başkanlık Turnuvasında dereceye giren öğrencilere Darıca Belediyesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen törenle madalyaları verildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını yapan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Başkanlık Turnuvası sayesinde çocuklarımızı hem spor sahalarına çektik,hem de eğlenmelerini sağladık.Çocuklarımıza sporun dostluk olduğunu, katıldığı turnuvalarda kaybetseler bile kazanana saygı duymaları gerektiğini öğretmeye çalıştık.’’ diyerek desteklerinden dolayı Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a teşekkürlerini iletti.

 

23 NİSAN EGEMENLİK TURNUVASI DERECEYE GİREN OKULLAR

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL

1.      SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

2.      FAİK ŞAHENK ORTAOKULU

3.      DARICA ORTAOKULU

4.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL

1.      ZEKİ GEZER ORTAOKULU

2.      BARIŞ ORTAOKULU

3.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

4.      RESSAM OSMAN ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR FUTBOL

1.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

2.      MEHMET AKİF ORTAOKULU

3.      BARIŞ ORTAOKULU

4.      ZEKİ GEZER ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL

1.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

2.      RESSAM OSMAN ORTAOKULU

3.      FAİK ŞAHENK ORTAOKULU

4.      DARICA ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL

1.      DARICA ORTAOKULU

2.      FAİK ŞAHENK ORTAOKULU

3.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

4.      RESSAM OSMAN ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL

1.      FAİK ŞAHENK ORTAOKULU

2.      SERVET YALÇIN ORTAOKULU

3.      RESSAM OSMAN ORTAOKULU

4.      SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

KÜÇÜK KIZLAR  ATLETİZM KROS FERDİ SIRALAMA

1.      HİLAL PEKÇALIŞKAN     -           SERVET YALÇIN ORTAOKULU

2.      DİLA TATLI                        -           MEHMET AKİF ORTAOKULU

3.      MELİKE ATICI                   -           SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM KROS FERDİ SIRALAMA

1.      İSMAİL ÇOKOĞUL           -           SERVET YALÇIN ORTAOKULU

2.      METİN EVİNÇ                    -           SERVET YALÇIN ORTAOKULU

3.      DİYAR TURHAN                -           SERVET YALÇIN ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR ATLETİZM KROS FERDİ SIRALAMA

1.      İDİL BOZKURT                  -           SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

2.      FEYZA KARAKAŞ -           SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

3.      REZZAN KARAKAŞLI      -           RESSAM OSMAN HAMDİ BEY ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM FERDİ SIRALAMA

1.      MUHAMMET GÜNER       -           ZEKİ GEZER ORTAOKULU

2.      BATUHAN TUFAN -           DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

3.      YUSUF ŞİMŞEK                 -           DENİZ YILDILZARI ORTAOKULU

KÜÇÜK KIZLAR  ATLETİZM KROS TAKIM SIRALAMASI

1.      SERVET YALÇIN ORTAOKULU

2.      MEHMET AKİF ORTAOKULU

3.      SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM KROS TAKIM SIRALAMA

1.      SERVET YALÇIN ORTAOKULU

2.      SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

3.      BARIŞ ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR ATLETİZM KROS TAKIM SIRALAMA

1.      SÜREYYA YALÇIN ORTAOKULU

2.      BARIŞ ORTAOKULU

3.      MEHMET AKİF ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM TAKIM SIRALAMA

1.      DENİZ YILDIZLARI ORTAOKULU

2.      DARICA ORTAOKULU

3.      ZEKİ GEZER ORTAOKULU