Muhtarlık seçim sonuçları

  • 2014-04-01 07:11:09 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Muhtarlık seçim sonuçları

GEBZE / MAHALLE MUHTARLIK SONUÇLARI

 

Adem Yavuz      : Sait Erol

Arapçeşme        : Remzi Kandaz

Barış Mahallesi : Erol Yıldız

Beylikbağı          : Cafer Demirkan

Cumhuriyet       : Sebahattin Güner

Gaziler Mah       : Metin Topçu

Güzelller Mah   : Mümin Yılmaz

Hacı Halil             : İrfan Malkoç

Hürriyet              : Ekrem Çakır

İstasyon              : Mehmet Kesgin

İnönü                   : Merdali Akkoç

Kirazpınar           : Osman Bozkurt

Köşklüçeşme    : Mehmet Özdemir

Mevlana             : Hüseyin Öztürk

Mimar Sinan      : Necati Kütük

Mustafapaşa     : Ayhan Baş

Osman Yılmaz   : Musa Uslu

Sultanorhan      : Hüseyin Ayar

Tatlıkuyu             : Cevat Kahraman

Ulus Mah            : Hüseyin Akın

Yavuz Selim       : Şükriye Kavran

Yenikent             : Ahmet İmamoğlu

KÖY MUHTARLIKLARI

Ahatlı                   : Tezcan Gürlek

Balçık                   : Ayhan Gülşen

Cuma Köy           : Mustafa Uysal

Denizli Köyü      : Necat Araba

Duraklı                 : Mehmet Yavaş

Elbizli                   : Yaşar Erdoğan

Eskihisar             : Tayfun Özcan

Hatipler               : Halil Gük

Kadıllı                   : Necati Özyurt

Kargalı                  : Yaşar Kandırıcı

Muallimköy       : Haydar Yılmaz

Mudarlı                : Rıfkı Cemil Kara

Mollafenari       : Davut Kabaca

Ovacık                  : Enver Koçar

Pelitli Köyü        : Cafer Ceyhanlı

Tavşanlı               : Mehmet Aydın

Tepemanayır    : Mustafa Eraslan

Yağcılar               : Recep Mermi

 

DİLOVASI

Cumhuriyet       : Sait Ustaer

Çerkeşli               : Aytaç Erdem

Demirciler          : Şahin Kot

Diliskelesi          : Mehmet Özay

Kayapınar           : M. Sıddık Turak

Mimar Sinan     : Aleattin Durmuş

Orhangazi           : Ebubekir Özavcı

Tavşancıl             : Kenan Keleş

Turgut Özal        :  Mehmet Şirin Barış

Yahya Kaptan    : Kenan Keleş

Fatih Mah.         : Ahmet Cebeci

Tepecik              : Tacettin Güler

Çerkeşli               : Aytaç Erdem

Köseler                : Selami Toklar

 

DARICA

 

Sırasöğütler       : Tuncay Otlukaya

Abdi İpekçi        : İsmail Aydın

Yalı Mah              : Altun Er

Yeni Mahalle     : Hasan Serçe

Zincirli Kuyu      : Şaban Albaş

Cami Mah.          : Basri Kayadelen

Bağlarbaşı           : M.Yaşar Kuşak

Fevzi Çakmak    : Nevzat Aytekin

K. Karabekir       : Halil Toprak

Nene Hatun       : Mustafa Güzelbaba

Osmangazi         : Kenan Demirbaş

Emek Mah.         : Recep Yelken

Bayramoğlu       : Ferman Aktaş

Piri Reis               : Fuad Yaşar

 

ÇAYIROVA

Çayırova              : Ermiş Özmen

Yeni Mah.          : Handan Cengiz

Akse Mah.          : Sezai Atik

Atatürk Mah.     : Hasan Özkoca

Emek Mah.        : Hüseyin Çapkın

İnönü Mah.        : Nur Gökhan

Özgürlük Mah.  : Rahman Güler

Şekerpınar         : Bekir Şahin

Cumhuriyet       : Mustafa Güven